HAKKIMIZDA

Doğadan Gelen Lezzetler

Ali Baba Kafe’de sunulan yemekler, Ali Baba’nın çiftliğinden gelen günlük ve taze ürünler ile hazırlanır. Köy hayatının tam ortasında yer alan Ali Baba’nın çiftliğinden Ali Baba Kafe’ye gelen leziz et, süt ve taze sebzelerin muhteşem uyumu sizleri bekliyor.

Ali Baba Kafe’de Her Şey Doğal, Her Şey Orijinal!

%100 gerçek meyveli ve gerçek keçi sütlü Ali Baba dondurma, her geçen gün daha da çok hayran kazanıyor. Urmu Dutlu (Yanlış okumadınız, sadece Ali Baba’da!) Antep Fıstıklı, Çilekli, Muzlu, Portakallı, Limonlu, Kavunlu, Kakaolu, Karamelli, Karışık Meyveli ve Sade dondurma çeşitlerimiz sizleri bekliyor.

Bütün tariflerimiz tamamen doğal ve aslına uygun şekilde hazırlanıp, hijyen kurallarına uyularak sizlere sunulmaktadır. Menümüzde Türk ve dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini bulabilirsiniz. Yemeğinizin üstüne tecrübeli ustalarımızın hazırladığı enfes Gaziantep Baklavası ve diğer tatlıları da mutlaka beğeneceğinizi umuyoruz.

Ali Baba Kafe’de her ürünün en doğal ve en sağlıklısını bulabilirsiniz.

Adana’nın birçok noktasında satış mağazası bulunan Ali Baba, tüm bu lezzetlerin tadına varabileceğiniz Ali Baba Kafe ile Turgut Özal Bulvarı’nda!

En Kaliteli Malzemeler.

Sadece en iyi kalitede ürünleri seçerek sizlere sunmaktayız. Menümüzde yer alan ürünlerin hepsi birinci kalitede, özenle seçilen malzemeler ile hazırlanır.

Her Zaman Taze ve Sağlıklı.

Günlük süt, taze sebzeler ve daha niceleri… Ali Baba Kafe’de her şeyin en taze ve en sağlıklısını bulursunuz.

 

Hızlı ve Güvenilir Teslimat.

Teslimatlarınız size hızlı, güvenli ve pandemi koşullarına & hijyen kurallarına uygun şekilde ulaşır.

Zengin Yemek Çeşitleri.

Birçok yörenin enfes yemek ve tatlılarının bulunduğu zengin menümüz, dünya mutfağının en gözde yemeklerini de barındırıyor. Hem de en doğal halleriyle!

Menü